Date Teams/Event Time Score Links
 
September
Sat. 22 at Elite League - Great Plains Final W, 8-3
  New Hope Arena-New Hope, MN
  at Elite League - Northeast Final W, 7-5
  New Hope Arena-New Hope, MN
Sun. 23 at Elite League - Team Wisconsin Final W, 6-3
  New Hope Arena-New Hope, MN
Wed. 26 Elite League - Southeast Final W, 7-6
  Home-SSM
Sat. 29 at Elite League - Team Wisconsin Final L, 5-3
  New Hope Arena-New Hope, MN
Sun. 30 at Elite League - Southwest Final L, 5-4
  New Hope Arena-New Hope, MN
 
October
Wed. 3 Elite League - Northeast Final W, 4-2
  Home-SSM
Sat. 6 at Elite League - Southwest Final T, 5-5
  Superior Ice Arena - Superior, WI
Sun. 7 at Elite League - North Final W, 3-1
  Mars Lakeview Arena - Duluth, MN
Wed. 10 Elite League - Northwest Final W, 4-1
  Home-SSM
Sat. 13 Elite League - Southeast Final W, 5-1
  Home-SSM
Sun. 14 Elite League - North Final T, 2-2
  Home-SSM
Wed. 17 Elite League - Northwest 7:00pm
  Home-SSM
Sat. 20 at Elite League - Great Plains 9:15am
  FUI Arena - Fargo, ND
Sun. 21 at Elite League - North 9:00am
  FUI Arena - Fargo, ND
Wed. 24 MN Blades 7:00pm
  Home-SSM
Wed. 31 Red Bull 7:00pm
  Home-SSM
 
November
Fri. 2 at National Invitational Tournament- Tier 1 Elite 7:30pm
  New Hope North Arena-New Hope, MN
Sat. 3 at National Invitational Tournament- TBA TBA
  New Hope Arena-New Hope, MN
Sun. 4 at National Invitational Tournament- TBA TBA
  New Hope Arena-New Hope, MN
Mon. 19 at Mannheim TBA
  Mannheim, Germany
Tue. 20 at Mannheim TBA
  Mannheim, Germany
Wed. 21 at Mannheim TBA
  Mannheim, Germany
Fri. 30 Prep Showcase-St. Andrews vs. Northwood 2:00pm
  Home-SSM
  Prep Showcase-SSM-Culver 7:00pm
  Home - SSM
  Prep Showcase-Nichols vs. Cegep Andre-Laurendeau 4:30pm
  Home - SSM
 
December
Sat. 1 Prep Showcase-Cegep Andre-Laurendeau vs. Northwood 10:00am
  Home - SSM
  Prep Showcase-Culver vs.Nichols 12:30pm
  Home - SSM
  Prep Showcase-SSM vs.St. Andrews 3:00pm
  Home - SSM
Sun. 2 Prep Showcase-Nichols vs. Northwood 9:00am
  Home - SSM
  Prep Showcase-Culver vs.St. Andrews 10:00am
  Home - SSM
  Prep Showcase-SSM vs.Cegep Andre-Laurendeau 11:30am
  Home - SSM
Sat. 8 at St. Andrews College TBA
  SAC-Aurora, ON
Sun. 9 at St. Andrews College TBA
  SAC-Aurora, ON
Sat. 15 at Chicago Mission 4:10pm
  Edge Rink - Chicago, IL
Sun. 16 at Chicago Mission 9:10am
  Edge Rink - Chicago, IL
 
January
Sat. 12 Madison 2:00pm
  Home-SSM
Sun. 13 Madison 10:00am
  Home-SSM
Wed. 16 at North Iowa Bulls 7:30pm
  Mason City, IA
Sat. 19 at Culver Academy 6:30pm
  Culver Academy, IN
Sun. 20 at Culver Academy 11:00am
  Culver Academy, IN
Fri. 25 at MacPherson Cup- Northwood School 9:30am
  Aurora Community 1 Arena -Toronto, ON
  at MacPherson Cup- Edge School 4:00pm
  La Brier Family Arena -Toronto, ON
Sat. 26 at MacPherson Cup- Jungadler Mannheim 9:00am
  La Brier Family Arena -Toronto, ON
  at MacPherson Cup- Semi finals TBA
  La Brier Family Arena -Toronto, ON
Sun. 27 at MacPherson Cup- Finals TBA
  La Brier Family Arena -Toronto, ON
Wed. 30 North Iowa Bulls 7:00pm
  Home-SSM
 
February
Sat. 2 Omaha 2:00pm
  Home-SSM
Sun. 3 Omaha 10:00am
  Home-SSM
Fri. 8 at Nichols School 6:00pm
  Nichols School-Buffalo, NY
Sat. 9 at Northwood School 12:00pm
  Nichols School-Buffalo, NY
Sun. 10 at St. Andrews College 11:30am
  Nichols School-Buffalo, NY
Thu. 14 Victory Honda 7:00pm
  Home-SSM
Sat. 16 Chicago Mission 7:00pm
  Home-SSM
Sun. 17 Chicago Mission 11:00am
  Home-SSM
 
March
Wed. 20 MN Blades 7:00pm
  Home-SSM
Sat. 23 Sioux Falls 2:00pm
  Home-SSM
Sun. 24 Sioux Falls 10:00am
  Home-SSM
Wed. 27 MN Blades 7:00pm
  Home-SSM
 
April
Thu. 4 at USA Hockey National Tournament TBA
  Grand Rapids, MI
Bold team: Home event